Корзина
43 отзыва
Відправлення товарів до 4-х роб. днів. Уточнення у менеджераУ КАТАЛОГ
+380930640981
+380986947457
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Корзина
Інтернет магазин
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Що таке АкваДуся? Як зробити розрахунок згідно Вашої ділянки!

Компанія Пластімет пропонує Вам систему автоматичного крапельного поливу АкваДуся!

АкваДуся призначена для поливу грядок Вашого городу в теплиці або на відкритому грунті. Таким чином, якщо у Вас є город, то АкваДуся повинна бути Вам корисна!

  Підходячи до питання використання АкваДусі, в першу чергу, Вам потрібно визначитися яку модель Вам необхідно використовувати. Раніше в залежності від водопроводу вибиралася модель з поплавком (Автомат) або без нього (Напівавтомат) - ці моделі з'явилися на ринку в 2010 році і вироблялися до 2013. З 2014 році моделі АкваДуся значно оновилися. Нова модель АкваДуся Start -  замінює собою «Автомати» і «Напівавтомати», які випускалися раніше та призначена для поливу теплою водою з бочки, незалежно від наявності водопроводу.  Тепер з'явилася ще одна новинка  - АкваДуся Start з рідкокристалічною індикацією (РКІ). Дана модель має додатковий функціонал: більш гнучка настройка інтервалу між поливами і часу тривалості поливу та детальна індикація стану поливу. Модельний ряд  АкваДуся WATERTAP (Кран) замінили на модель АкваДуся WATER TAP 2 - автоматичний Кран, який тепер не тільки для автоматизації поливу холодною водою з водопроводу, а також  і з можливістю підключення до бочок з теплою водою. Також представлена АкваДуся  +60 - ця модель є не автоматичної і підходить тим, хто регулярно присутній на своєму городі і не потребує автоматичного запуску і зупинці поливу. Однак, тут Вам потрібно буде самостійно і бочку набирати, і запускати і зупиняти полив. Для розширення системи крапельного поливу на Вашому городі, випускається комплект АкваДуся +12 , сумісний з системами комплектів крапельного поливу АкваДуся Start і АкваДуся Start з РКІ, а також може використовуватися як ремонтний комплект.  

  Тепер, коли Ви визначилися з моделлю, необхідно подивитися як встановити АкваДусю на Ваших грядках, зокрема, скільки Вам знадобиться крапельниць і шлангів. Наведемо кілька типових варіантів установки. Всі варіанти наведені для прикладу, кількість рослин у Вашому випадку може бути більше або менше.

Вихідні дані: типова схема поливу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комплектація моделей системи крапельного поливу

 

Start 50/ Start з РКІ 50

Start 70/ Start 70 з РКІ

WATER TAP 2

+60 без автоматики

комплект для розширення +12 

Шланг 9/7мм

Шланг 6/4мм

Шланг 9/7мм

15

20

15

12

5

10

 

Шланг 6/4мм

10

14

12

12

5

 

10

Кількість крапельниць

50

70

60

60

12

 

 

 

Схема розрахунку: варіант з двома грядками

Кількість шлангу 9 / 7мм = (a + c) * 2

Кількість шлангу 6/4 мм = b * кількість рослин

Кількість крапельниць = кількість рослин

Приклад - теплиця 3x6 метри, 50 кущів на 2 грядках по 2 ряди в кожній на відстані 50 см між рядами (20 см від центру грядки)

a = 5.5м (так як впритул до стіни теплиці посадок немає)

с = приблизно 1,5м

b = 0.20м

Приблизна кількість шлангу 9 / 7мм = (a + c) * 2 = (5.5 + 1.5) * 2 = 14м

Приблизна кількість шлангу 6/4 мм = b * кількість рослин = 0.20 * 50 = 10м

Приблизна кількість крапельниць = 50 штук

Комплекти АкваДуся з яких можна зібрати систему поливу: Start 50 або Start з РКІ 50. 

Схема розрахунку: варіант з трьома грядками

Кількість шлангу 9 / 7мм = a * 3 + c * 2 + d

Кількість шлангу 6/4 мм = b * кількість рослин

Кількість крапельниць = кількість рослин

Приклад - теплиця 3x6 метри, 72 рослини на 3 грядках по 2 ряди в кожній на відстані 50 см між рядами (25 см від центру грядки)

a = 5.5м (так як впритул до стіни посадок немає)

с = приблизно 1,5м

b = 0.25м

d = приблизно 1.5м

Приблизна кількість шланга 9 / 7мм = a * 3 + c * 2 + d = 5.5 * 3 + 1.5 * 2 + 1.5 = 21м

Приблизна кількість шланга 6/4 мм = b * кількість рослин = 0.25 * 72 = 18м

Приблизна кількість крапельниць = 72 штуки

Комплекти АкваДуся з яких можна зібрати систему поливу: Start 70 або Start з РКІ 70 плюс 1шт комплект для розширення +12.

Варіант з поливом не для кущових рослин - наприклад, моркви, буряка, цибулі тощо.

  Крапельниці встромляються рівномірно між рядами рослин так, щоб наповнена вологою земля навколо кожної крапельниці охоплювала прикореневу область рослин з сусідніх рядів. Необхідна кількість шлангів розраховується за аналогією з попередніми прикладами.

  Можливо, Ваш варіант не наведено в цьому прикладі, але тепер Вам не важко буде порахувати кількість шлангів і крапельниць, яке знадобиться. Шланги в комплекті йдуть в мотках і нарізаються під розмір грядки, тому Ви можете придумати будь-яку схему посадки і поливу, але важливо пам'ятати, що одна система шлангів не повинна містити більше 100 крапельниць - інакше вода зможе потрапити до найдальших крапельниць, так як витече по дорозі до них.

 

Другие статьи